» Home » Contact

 

Bij Woest geloven we in de talenten van mensen.

Doen waar je goed in bent en waarvan jij in de flow raakt.

We hebben een mooi team die zich in gaat zetten voor WOEST 2020... mensen die doen waar ze goed in zijn!

 

Heb je vragen?

Neem dan contact op met het betreffende Woest teamlid.

 

Carmen Munsterman | Projectmanager Woest
carmen.munsterman@stadkamer.nl

 

Rob Bults | Creatief Producent
Rob@topofthehill.nl

 

Jeanine van Dalen | Hoofd marketing en communicatie 
communicatie@festivalwoest.nl

 

Frances Meester | Projectleider avondprogramma
Frances.meester@stadkamer.nl

 

 

Sophie | Projectleider Talenttraject
talenttraject@festivalwoest.nl

 

Maartje Mars | Projectleider Dagprogramma
maartje@festivalwoest.nl

 

Jolan van de Waeter | coach co-creatie
jolan@festivalwoest.nl

 

Kiki Vos de Wael | coach co-creatie
kiki@festivalwoest.nl

 

Festival Woest! wordt mede mogelijk gemaakt door:

  • 19ha-logo-1-liggend.png
  • logo_thor_fc.png
  • flyermal1kl.png
  • fcp.png
  • kunstbende_logos-01.png
  • iktoon_logo_standaard_cmyk.png
  • prins-bernhard-cultuurfonds_alternatief_pms_logo.png
  • rijnbrink_zonderpayoff_rgb.png
  • specialheroes.logo.pms.png
  • sta_logo2014_fc_roze_0_80_0_0_pos.png
  • tyo-logo-kleur.png
  • logo-verhalenboot-2017.png
  • logo-waanders-outlines-kopie---kopie.png
  • 2003-logowindesheim_24-3.png
  • xplosief_logo_uitgelijnt300dpi.png
  • zwolle_unlimitedwoest.png
  • stadsproductie-flyer-voorkant.png
  • Schermafbeelding 2018-03-26 om 15.12.44.png